Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Глиняно-солом'яна покрівля


Ця покрівля дешева, нескладних у виготовленні, вогнестійкий, але досить важка, тому вимагає ухилу даху 40-50 градусів. Термін служби її 25-30 років, а при своєчасному ремонті довше.

Вихідним матеріалом служать солома і глина. Солома повинна бути без трави і гнилі. Глину можна застосовувати тільки рідку, з вмістом піску не більше 15%. Її краще виготовляти заздалегідь на зиму з розрахунку 1м3 на 30-35 м2 покрівлі. Промороженная глина стає більш пухкої й легше размокает.

Снопікі соломи діаметром 15-20 см і довжиною 70-100 см насичують глиняного розчином - на одну частину глини дві частини води. Зручніше влаштувати яму, облицювання дошками, в якій підготувати розчин, щоб топити в ньому, промине шарами, солом'яні снопікі. Кожен новий шар укладають поперек попереднього. Потім їх прігружают і залишають для просочування на 2-3 діб.

Вийняти з ями снопікі розкладають і використовують, як тільки глиняний розчин перестає стікати з них. Вкриті снопікі можна зберігати не більше 2 діб. Крокви під гліносоломенную покрівлю роблять масивними, решетування з жердин 5-7 см, спирається на Нагель. Щоб жердини НЕ впали, кінці їх кріплять цвяхами. Жердини мають в залежності від довжини снопіков через 20-30 см.

Снопікі укладають горизонтальними рядами починаючи від свеса до ковзани рівномірно по обом ската. При укладанні снопікі розв'язують і разравнівают. Товщина шару повинна бути 10-15 см. Верхні кінці снопіков на 5-10 см загібают на решетування. На період до повного висихання покрівлі під крокви ставлять тимчасові підпірки, що виключають їх прогин від важкої сирої покрівлі. Необхідно домагатися рівної поверхні покрівлі, вирівнювання її пучками гліносоломи і більш густим розчином глини, так як у поглибленні буде накопичується вода, руйнуючи покрівлю. У процесі експлуатації стежать за тим, щоб утворюються після зими тріщини вчасно латають.

Глінокамишовая покрівля

Очерет заготовляють в осінньо-зимовий період, очищають і пов'язують в пучки. Глиняний розчин готують так само, як при виготовленні солом'яним покрівлі. Витримують пучки очерету в розчині 5 діб. Потім пров'ялюють на відкритому повітрі 3 доб. Ухил для глінокамишовой даху складає 30-60 градусів, товщина жердин решетування 8-10 см, відстань між ними 30-40 см. покрівлю кладуть шаром 10 см.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua