Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Висока енергоефективність малими засобами


Саме завдяки появі сучасних утеплювачів цей тип домостроения знайшов нове життя. Утеплювач займає центральне місце в каркасній конструкції, як в прямому, так і в переносному значенні. Тому дуже важливо, щоб він зберіг свою ефективність на весь термін служби конструкції.

Це в майбутньому, в процесі експлуатації, хороший утеплювач дозволить заощадити на опаленні, а у кошторисі витрат на матеріали він складає досить значну суму.

Усі існуючі утеплители можна розділити на два основних класи: на неорганічні (мінеральні) і органічні. Більшість фахівців - теоретиків та практиків - схиляються до того, що для теплоізоляції стін і перекриттів в індивідуальних будинках каркасній конструкції краще застосування наступних волокнистих утеплювачів: мінеральної (кам'яної) вати або скловолокна. На відміну від утеплювача на органічній основі (пінополістиролу, пінопласту), неорганічні утеплители відносяться до класу негорючих матеріалів. В даний час випускаються утеплители на органічний зв'язок з вогнезахисної обробкою, високими теплотехнічними показниками. Їх застосування в приватному малоповерхове будівництві сертифіковане всіма пожежними та гігієнічними інстанціями, однак вартість цих матеріалів виходить за рамки економічного проекту.

При виборі волокнистого утеплювача необхідно звертати увагу на те, щоб він був гідрофобізірован (не вбирає вологу), мав еластичністю і пружністю, добре зберігав вихідну форму і розміри протягом усього терміну служби, був стійкий до гниття, не був с'едобен для гризунів. Так як в каркасній конструкції теплоізоляція не несе навантаження, для утеплення використовуються м'які плити або мати (щільність мінераловатних виробів складає в середньому 35-45 кг/м3, стекловолокністих - від 14 кг/м3). Теплоізоліруя вертикальні поверхні великої висоти мінераловатним матеріалами, необхідно не рідше ніж через кожні 3 метри (по висоті) створювати додаткову опору для утеплювача. При утепленні стекловолокністимі плитами додаткові опори не потрібні, так як плити стоять «враспор» (в Канаді цей метод установки називається «Friction Fit»).

Товщина утеплювача залежить від кліматичних умов і вибирається у відповідності з вимогами СНиП та рекомендаціями виробника. Варіативність теплотехнічних характеристик - це одна з переваг каркасного будинку. Наприклад, для московського регіону комфортне цілорічне проживання забезпечує 150-міліметровий шар утеплювача, що з запасом покриває існуючі вельми жорсткі нормативні вимоги. Енергоефективність будинків каркасній конструкції з правильно виконаної системою утеплення дуже висока, набагато вища, ніж у будинків з масиву. Для підтримки комфортної температури цілком достатньо системи поверхневого обігріву ( «тепла підлога») або декількох компактних конвекторні обігрівачів, встановлених у плинтуса. Таким чином, каркасний будинок економічний не тільки на етапі будівництва, але й у процесі експлуатації.

Крім теплоізоляції утеплювач виконує і звукоізоляційні функції, створюючи акустичний бар'єр. Застосування утеплювача в міжкімнатних перегородках і перекриттях зменшує тепловтрат, покращує мікроклімат в приміщеннях і забезпечує акустичний комфорт в домі.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua