Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Захист від вологи, вітру і пару


Захист від вологи, вітру і пару В вітряну погоду навіть товстий вовняний светр погано захищає від холоду. Але варто одягти зверху вітровку з тонкої непродуваємої тканини, і стає тепло і комфортно. Точно така ж ситуація і з нашим будинком: утеплювач, що складається з мінеральних волокон, буде добре зберігати тепло, тільки якщо з зовнішньої сторони захистити його від вітру спеціальної вітрозахисною плівкою. Призначення вітрозахисту - не тільки зберегти тепло всередині приміщення, але і перешкоджати уносит волокон утеплювача, а також захищати його від атмосферної вологи. Іноді в якості гідроветрозащіти застосовують рубероїд, поліетиленову плівку. Дійсно, ці матеріали добре захищають від вітру і вологи, проте вони є паронепроницаемого, отже, перешкоджають виходу назовні з утеплювача парів вологого повітря. Волога, що осідає на утеплювач, помітно знижує його ефективність, а при від'ємних температурах зовнішнього повітря стіна починає промерзає. Тому вітрозахисною матеріал повинен не пропускати вологу і повітря зовні, але не повинен перешкоджати виходу водяної пари, тобто мати одночасно воздухонепроніцаемостью та паропроніцаемостью. Сучасні мембранні гідроветрозащітние плівки укладаються безпосередньо на утеплювач, а між вітрозахисту та зовнішньої обшивкою залишається зазор, щоб не виникало перешкод для виходу назовні вологого повітря. При невисокій відповідальності будови (наприклад, хозблок), допускається застосування пергаміна марки П-350 в якості ветрогідрозащіти. У більшості ж випадків застосування пергаміна як ветрогідрозащіти недоцільно.

Із внутрішньої сторони утеплювач необхідно захистити пароізоляцією. Її призначення - перешкоджати утворенню конденсату на утеплювача і будівельних конструкціях в холодну пору року з-за різниці температур всередині і зовні приміщення. Пароізоляція повинна не пропускати ні повітря, ні пар, тому в якості пароізоляційні матеріалу іноді застосовують пергамін або звичайну поліетиленову плівку. Випускаються і більш сучасні матеріали, що забезпечують якісну пароізоляції.

Однак мало вибрати хороший бар'єр для вологи та вітру, що не менш важливо забезпечити його грамотний монтаж, якісну герметизація швів. В іншому випадку навіть самий гарний і дорогий матеріал не захистить теплоізоляцію від зволоження.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua