Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Заводський каркас або домашньої зборки


Існує два основні методи будівництва будинків за каркасною технологією: каркасно-панельний і каркасно-рамковий. Перший можна порівняти зі знайомим кожному великопанельних житлове будівництво: на будмайданчик привозять готові модулі - з обробкою, змонтованим вікнами і дверима - і з них збирають типові п'яти-, дев'яти-, двенадцатіетажкі. Будівництво малоповерхового будинку за даною технологією також передбачає наявність типових проектів, для яких у виробничих умовах виготовляються уніфіковані елементи. На місці все це швидко збирається в готовий будинок. Основні переваги - максимально короткі терміни будівництва, висока якість виготовлення будинки, недосяжне більшості невеликих будівельних компаній, використання сучасних і безпечних будівельних матеріалів. В процесі монтажу панелей заводської зборки доводиться застосовувати підйомно техніку, що включено у вартість монтажу. Виготовлення елементів конструкції будинку в умовах виробництва, оснащеного сучасним обладнанням, на якому працює кваліфікований персонал, що забезпечує стабільну якість будівельних елементів, точність геометричних параметрів та інших характеристик, необхідних для швидкої і якісної зборки будинку.

Величезний плюс каркасно-панельних будинків - у збереженні низької вологості дерев'яного каркасу панелей, що неможливо забезпечити при будівництві «на місці»: дерево може стояти в конструкції віками, якщо воно було сухим при будівництві і захищено від води в процесі експлуатації.

Архітектурні можливості каркасно-панельній технології обмежені традиційної класичної архітектурою, включаючи модерн і фахверковий тип. Якщо ж ви віддаєте перевагу індивідуальним дому з великою кількістю криволінійних поверхонь або дуже складною архітектурою, для його будівництва потрібна каркасно-Рамкова технологія, що припускає підготовку і складання всіх елементів каркасного будинку з необхідних будівельних матеріалів безпосередньо на місці будівництва. Особливості цього методу - максимальна свобода архітектурно-планувальних рішень. Деякі коригування в проект можуть бути внесені навіть в ході будівництва, що неможливо в каркасно-панельній технології. Терміни будівництва збільшуються, зате підйомна техніка не буде потрібно.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua