Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Внутрішня і зовнішня обшивка


Внутрішня і зовнішня обшивка В якості внутрішньої обшивки каркасних конструкцій використовуються дерев'яна вагонка, гіпсокартон, древесноволокнистые або деревостружкові плити, фанера. (Вибираючи древесноплітние матеріали, особливо для внутрішньої обшивки, слід приділити увагу екологічної безпеки сполучного - смол або клею.) Якщо стіна або частина стіни убезпечує приміщення з підвищеною вологістю - ванну кімнату, пральню і т. п., то для внутрішньої обробки повинні застосовуватися спеціальні вологостійкий матеріали. Це може бути той же гіпсокартон або фанера, але в вологостійка виконанні, вінілових вагонка, розрахована на експлуатацію в приміщеннях з підвищеною вологістю, дерев'яна вагонка зі спеціальною антисептичний пропиткою і захисним покриттям.

Якщо в якості внутрішньої обшивки застосовується дерев'яна вагонка, то фінішному покриттям може служити будь-який лессірующій склад, зберігає природний вигляд деревини. Вініловий сайдинг взагалі не потребують додаткової обробки. Обшивка гіпсокартоном або фанерою є прекрасною основою для оклейкі шпалерами, оздоблення декоративною штукатуркою або фарбування. Внутрішнє оздоблення каркасного будинку значно полегшується завдяки ідеальної ровності отделиваемих поверхонь, точності стиків. Ця приємна особливість закладена в самій конструкції каркасного будинку.

Для захисту від вологи та вітрових навантажень, додання каркасу більшої жорсткості із зовнішнього боку його обшивають вагонкою, вологостійкий фанерою або вологостійкий деревній композиційній плитою OSB (ориентированно-стружечная плита). За своїми фізико-технічними властивостями зовнішня обшивка повинна бути стійка до впливу атмосферних факторів - підвищеної вологості, перепадів температур, вона повинна мати достатню міцність і стійкість до механічних впливів. Якщо брати зарубіжну практику, то фіни віддають перевагу скрізь, де тільки можливо, використовувати дерево в його натуральному вигляді, тому у фінському виконанні каркас будинку зазвичай всередині і зовні обшивають дошками, канадці та американці частіше використовують для зовнішньої обшивки плити OSB. Вони не тільки надають твердість, але й підвищують енергоефективність каркасного будинку, дають додатковий захист від вітру і вологи. У принципі, при використанні плит OSB для зовнішньої обшивки каркаса можна взагалі обійтися без додаткової декоративної облицювання. Плиту просто покривають захисним лаком або штукатур. Як правило, зовнішню обшивку кріплять на деякій відстані від каркасній конструкції, щоб забезпечити ефективне провітрювання дерев'яного каркасу і утеплювача.

Зовнішнє стінові покриття будинку на металевому каркасі може бути виконана з будь-якого фасадного матеріалу

Дім, вибудуваний за каркасною технологією, надає найширші можливості для зовнішньої обробки, і це одне з незаперечних переваг даної технології. Єдина вимога - облицювання не повинна бути надто важкою, щоб не створювати великий навантаження на легкий каркас і полегшений фундамент. Фасад можна обліцевать цеглою, і ніхто не здогадається, що цегла - це тільки оздоблення. В даний час вітчизняними та закордонними виробниками випускається широкий асортимент облицювальних матеріалів, точно імітують цегляну або кам'яну кладку, в тому числі і состаренную. Жорсткий каркас - чудова основа і для заскління поверхонь великої площі, а застосування сучасних нізкоеміссіонних стекол дозволяє зробити це без зниження енергоефективності будинку.

Традиційний матеріал для обшивки каркасного будинку - дерев'яна вагонка. Отделку вагонкою краще виконувати горизонтально, це забезпечить найкращий відвід вологи. Для зовнішньої обшивки застосовується вагонка товщиною 20-22 мм, просушенная до 15-18% вологості. Більш тонкий матеріал швидко набирає воду і починає коробить, погано висушена вагонка усихает і може зажадати перетяжки. Крім звичайної вагонки випускаються модифікації, які імітують оціліндрованное колоду (так званий «блок-хаус») або профільований брус. Обшитий такими матеріалами каркасний будинок практично не відрізнити від бревенчатого зрубу або цельнобрусового котеджу.

При всій природній красі обробки з натурального дерева у неї є істотний недолік - дерево вимагає захисту в процесі експлуатації, тому будинок доведеться регулярно фарбувати. Найбільш популярним матеріалом для зовнішньої облицювання у практичних американців та канадців є вінілових вагонка (сайдинг). По видатках оздоблення сайдингу цілком порівнянна з витратами на обробку дерев'яних евровагонкой, при цьому фасад, обліцованний сайдинг, не доставляє господарям будинку ніяких турбот і не потребуватиме додаткових витрат у майбутньому. Якісна вінілових вагонка НЕ вигорает, володіє гарною механічною стійкістю, термін її служби - не менше 50 років, що можна порівняти з мінімальним розрахунковим терміном служби каркасного будинку.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua