Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.2.2 Двері каркасного будинку


З приводу дверей, хочу зауважити, що краще їх замовляти з дуба. Ця деревина має специфічними дубильних речовин, які роблять дерево, з часом, міцніше від кожного удару. Грамотно зібрана дубова двері може простояти набагато довше металевою. При цьому кожен раз, відкриваючи таку двері, входячи до себе в будинок, ви будете відчувати задоволення від споглядання і дотику до такої двері. Дерев'яна двері не потребує додаткової ізоляції, металева ж двері повинна бути добре утеплена, що зараз не є проблемою. Вся дверна коробка також потребує ретельного ущільненні.

Крім того в наших погодних умовах при вході потрібно мати, так званий, передбанник - невелике приміщення між двома дверима, що б при відкриванні вхідних дверей тепло з будинку не виривалося назовні.

При термічному поділі внутрішнього простору, міжкімнатні двері необхідні. Сучасні технології виробництва міжкімнатних дверей дозволяє робити їх звуко-і тепло-непроникну, при збереженні компактності і легкості. Двері з масиву сосни в цьому випадку теж не вдарити обличчям в бруд. Застосування ущільнювачів в таких випадку не є необхідністю, в основному на внутрішніх дверях, з додаткового ущільнення, на нижній торець двері встановлюється "щітка", що перешкоджають міграції повітря і служить термобарьером.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua