Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.3 Зовнішнє покриття та оздоблення


Завдяки різноманітності оздоблювальних матеріалів, зовнішній вигляд будівлі може бути змінений до невпізнання

Завдяки різноманітності оздоблювальних матеріалів, зовнішній вигляд будівлі може бути змінений до невпізнання.

При виборі матеріалу зовнішнього оздоблення потрібно розуміти, що цей вибір визначає зовнішній вигляд будинку, його стиль. Тому до вибору матеріалу слід підходити грунтовно. Розглянемо основні варіанти оздоблювальних матеріалів.

Вінілові панелі легко монтуються, недорого коштують, відповідають усім будівельним нормам. Термін служби таких панелей п'ять років і більше. Варто відзначити, зустрічаються в продажу вінілові панелі не захищені від ультрафіолетового випромінювання, такі панелі протягом трьох п'яти років втратять зовнішній вигляд.

Металеві панелі володіють тими ж характеристиками, що і вінілові, термін служби таких панелей напряму залежить від якості полімерного покриття.

Дошка (або вагонка), як універсальний матеріал, підходить і для зовнішньої обробки. При цьому ви можете вибирати серед кількох варіантів монтажу дошки, і підбирати колір і фактуру покриття. При правильному монтажі та захисту від факторів впливу навколишнього середовища, таке покриття прослужить більше десяти років.

Фанера, ОСП, жорстка ДВП та інші листові матеріали можуть використовуватися, як основа для нанесення штукатурки, плитки (штучного каменю) або фарбуючий складу. Термін служби такої обшивки визначається наносяться матеріалом.

Штукатурка може бути кольоровий, з додаванням мармурової крихти та іншими добавками. Також вона може бути структурної, за допомогою такої штукатурки на поверхні стіни можна створити імітацію кам'яної кладки або в будь-яку іншу, бажану, структуру. Підстава для нанесення штукатурного розчину повинно мати геометричній жорсткістю і малої деформацією від перепадів вологості. Термін служби такого покриття залежить від якості його нанесення, тобто від здатності штукатура.

Цегляна кладка вимагає заздалегідь підготовленого місця на фундаментної стрічці (12 см цегла + 5 см Вент. Зазор). Такий спосіб обробки помітно утяжеляет конструкцію будинку, тому її потрібно враховувати при розрахунку фундаменту. Кладка виробляється в одну цеглину з закладеним у кладку зв'язків, які кріпляться до стіни. Крім вага, даний вид обробки суттєво здорожує вартість будинку.

Клінкерні панелі представляють альтернативу цегляної кладки. Така панель являє собою лист екструдованої утеплювача, з вмонтованою на ньому, з лицьової сторони, клінкерна плиткою. Їх перевагою можна вважати мала вага і швидкість монтажу. Крім того такі панелі володіють додатковим шаром теплоізоляції. Нажаль ціна таких панелей відлякає добру половину забудовників.

Клінкерні панелі додадуть вашому дому абсолютно нетиповий для дерев'яної будови вигляд

Клінкерні панелі додадуть вашому дому абсолютно нетиповий для дерев'яної будови вигляд.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua