Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Полезнее знать несколько мудрых правил, которые всегда могли бы служить тебе, чем выучиться многим вещам, для тебя бесполезным. Сенека Младший

5.3 Ферми каркасного будинку


Використання готових ферменних конструкцій значно підвищує швидкість установки даху

Використання готових ферменних конструкцій значно підвищує швидкість установки даху.

Ферми - це просторові конструкції з мірної піломатеріала, де завдяки інженерному розрахунку навантаження розподіляється з верхніх, кроквяних елементів, на всю конструкцію. Як правило збираються на заводі з використанням зубчастих пластин для скріплення елементів. Ферми значно прискорюють процес зведення даху, оскільки маючи готові ферми ви просто встановлюєте їх, фіксуючи в належному стані і вже можна встановлювати настил. Це дуже зручно адже процес зведення даху на місці дуже трудоемок, і пов'язана з певним ризиком, у цьому ж випадку, все робиться в лічені години. Хоча звичайно все залежить від обсягу будівництва, але як би там не було терміни зведення покрівлі, скорочуються в рази. Ферми так само можна виготовити самостійно маючи достатньо вільного простору. Скріплення сполук виробляється за допомогою зубчастих пластин або ж фанери і цвяхів (клей в останньому випадку теж буде не зайвим).

Ферми можна збирати і безпосередньо на будмайданчику

Ферми можна збирати і безпосередньо на будмайданчику.

Майте на увазі, що при встановленні ферм, а саме при їх піднятті на дах потрібно уникати перекашіванія ферм. Встановивши першу ферму на місце потрібно її закріпити і підставити распоркі уперся їх у землю. Далі додавати ферми і скріпляти їх з уже встановленими тимчасовими зв'язками. Після встановлення всіх ферм по місцях та перевірки їх вертикальності, можна приступати до фіксації їх постійними діагональних зв'язками.

Мінусом використання ферменних конструкцій є не можливість використання подкришного простору, що займається ферменнимі елементами. Що б хоч як то заощадити дорогоцінний простір існують деякі ферменние конструкції мають заощаджують простір конструктив, наприклад конструкція "ножиці".


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua