Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

5.3 Ферми каркасного будинку


Використання готових ферменних конструкцій значно підвищує швидкість установки даху

Використання готових ферменних конструкцій значно підвищує швидкість установки даху.

Ферми - це просторові конструкції з мірної піломатеріала, де завдяки інженерному розрахунку навантаження розподіляється з верхніх, кроквяних елементів, на всю конструкцію. Як правило збираються на заводі з використанням зубчастих пластин для скріплення елементів. Ферми значно прискорюють процес зведення даху, оскільки маючи готові ферми ви просто встановлюєте їх, фіксуючи в належному стані і вже можна встановлювати настил. Це дуже зручно адже процес зведення даху на місці дуже трудоемок, і пов'язана з певним ризиком, у цьому ж випадку, все робиться в лічені години. Хоча звичайно все залежить від обсягу будівництва, але як би там не було терміни зведення покрівлі, скорочуються в рази. Ферми так само можна виготовити самостійно маючи достатньо вільного простору. Скріплення сполук виробляється за допомогою зубчастих пластин або ж фанери і цвяхів (клей в останньому випадку теж буде не зайвим).

Ферми можна збирати і безпосередньо на будмайданчику

Ферми можна збирати і безпосередньо на будмайданчику.

Майте на увазі, що при встановленні ферм, а саме при їх піднятті на дах потрібно уникати перекашіванія ферм. Встановивши першу ферму на місце потрібно її закріпити і підставити распоркі уперся їх у землю. Далі додавати ферми і скріпляти їх з уже встановленими тимчасовими зв'язками. Після встановлення всіх ферм по місцях та перевірки їх вертикальності, можна приступати до фіксації їх постійними діагональних зв'язками.

Мінусом використання ферменних конструкцій є не можливість використання подкришного простору, що займається ферменнимі елементами. Що б хоч як то заощадити дорогоцінний простір існують деякі ферменние конструкції мають заощаджують простір конструктив, наприклад конструкція "ножиці".


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua