Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

5.2 Плоскі дахи


Дахи з ухилом менше 1/6 використовується як правило над сараями гаражами та іншими подібними будівлями. Крім недоліків є у такої даху і деякі переваги, як, наприклад менша Парусний, або можливість влаштувати на неї "зелену" покрівлю (шар грунту з высаженными на ній травами і квітами).

Пам'ятайте про підвищену навантаження на дах даного типу, при виборі перетину крокв краще перестрахуватися, щоб потім не обтяжувати собі життя допрацюваннями і підставками. Також у зв'язку зі зростанням навантаженнями у такої даху конькових балка встановлюється на центральну несучу стіну, або на стійки, розташовані через 1200мм кожна. Можна також використовувати підпірні стіни під стропіламі для зниження навантаження.

Плоскі дахи

Конструкція плоских дахів також як і скатних може бути односкатной, двускатной або многоскатной. Але в даному випадку возведение многоскатной даху буде пов'язане з низкою додаткових проблем. Справа в тому, що під дахом з малим кутом нахилу вкрай мало місця, а отже в місцях установки кутових вальмових крокв виробництво робіт буде проходити зниженими темпами, з-за незручності і важкодоступністю цих ділянок. Проблема вирішиться при використанні готових ферм.

При виробництві настилу на такі дахи, рекомендую використовувати листовий, водостійкий матеріал. При обшивці крокв, зазвичай піддони з обшівним матеріалом піднімаються на підготовлені на стропілах, підлозі. Зверніть увагу, що б ці помост були встановлені якнайближче до зовнішньої стіни, в місці крокв опіранія, для зниження навантаження і щоб уникнути нещасних випадків обвалення НЕ завершеною покрівлі.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua