Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.2 Ізоляція стін каркасного будинку


Ізоляція - найважливіший фактор, що впливає на енергозберігаючу здатність будинку, на комфортність проживання в ньому і на пожежобезпечність.

Принцип енергозбереження в каркасному будинку, це зниження до абсолютного мінімуму тепло обмін з зовнішнім середовищем. Всі переміщення повітряних мас максимально контролювати. Тому каркасний будинок не дихає, для забезпечення здорової та комфортної атмосфери в будинку обов'язково влаштовується вентиляція.

Нова техніка ізоляції стін

Нова техніка ізоляції стін.

Система ізоляції перекриттів, суміжних з вулицею, і стін виглядає наступним чином:

В утворені стійками, балками, зв'язками і зовнішньої обшивкою ніші закладається утеплювач. Це може бути мінеральна вата в матах або плитах (найпоширеніший і перевірений спосіб), або інша ізоляція. Звертайте увагу на склад утеплювача, він повинен бути нешкідливим для навколишнього середовища та здоров'я людини. Поверх каркасу з внутрішньої сторони будови влаштовується пароізоляція - поліетиленова плівка, товщиною від 0,15 мм. Це бар'єр захищає ізоляційний матеріал від проникнення вологи з приміщення та перешкоджає руху повітря крізь стіни. У разі зневаги даними бар'єром відбувається наступне (перевірених на власному досвіді): взимку, коли температура в приміщенні і на вулиці значно разняца, водяні пари, які завжди присутні у приміщенні, безперешкодно проникають в утеплювач, і, переходячи його, досягають місця, де температура дорівнює точці роси, конденсуються смачівая тим самим утеплювач та знижуючи його ефективність на 55% і незабаром замерзають. В результаті утеплювач не тільки втрачає свої властивості, але й руйнується. (в моєму випадку це виразилося в такий спосіб - до середини зими, при однакових температурних умовах, що б прогріти приміщення доводилося включати нагрівник на подвійну потужність, і остигає приміщення помітно швидше.)

Далі за пароізоляцією варто вже встановлений утеплювач, потім обшивка, а поверх обшивки влаштовується волого-вітрозахисною мембрана, що пропускає через себе залишкові пари, яким таки вдалося проникнути в утеплювач, назовні, і перешкоджає проникненню всередину вологи і пориви вітру. З згубним впливом води ми вже ознайомилися, а вітер (у чому я так само переконався на своєму досвіді) видуває волокна утеплювача з спорудженою ізоляційної системи.

Зараз на ринку представленно величезна кількість брендів і видів ізоляційних матеріалів

Зараз на ринку представленно величезна кількість брендів і видів ізоляційних матеріалів.

При влаштуванні підпокрівельної ізоляції слід керуватися тими ж правилами. Однак варто звернути увагу на вибір мембранного матеріалу, він розрізняється по водовідштовхуючою здібності на "вертикальну установку", "скатні даху" і "плоскі дахи".

Ізоляція внутрішніх перекриттів робиться за вашим розсудом, якщо ви хочете мати різні термічні зони (наприклад теплу спальну і холодний вестибюль і т. п.) то ізоляція внутрішніх перегородок і перекриттів буде не зайвою.

Не забувайте, що ізоляція ізолює та шум, будь то шум з вулиці чи з сусідньої кімнати.

При насиченості сучасного ринку дорогими, високотехнологічними ізолюючих матеріалами, не варто забувати вітчизняні, дешеві матеріали, за ізолюючої здібності вони не багатьом відстали від своїх елітних конкурентів, а ось ціна в рази нижче.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua