Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.1 Типи обшивок


Обшивка може бути виконана з плітового матеріалу або з обрізної дошки, розглянемо їх по порядку.

Фанера (ФК, ФСФ. Вологостійкий) повинна використовуватися вологостійкий сортів, стандартні розміри 1225х2440 і 1525х1525. Виходячи з цих розмірів слід розраховувати каркас. Фанера, це якісний і екологічно чистий матеріал, завдяки його плоскостной гнучкості з ним дуже зручно працювати, він не потребує зайвої обережності при транспортуванні та монтажі, однак його варто зберігати в горизонтальному положенні на рівній поверхні. Завдяки перпендикулярно розташованим волокна у суміжних шарів, фанера має набагато більшою міцністю, ніж звичайна деревина такої ж товщини. Всім плюсів фанери відповідає і ціна, коштує вона не мало.

Фанера дуже популярний серед будівельників матеріал для обшивки каркасних стін, однак це далеко не самий економічний та екологічний варіант

Фанера дуже популярний серед будівельників матеріал для обшивки каркасних стін, однак це далеко не самий економічний та екологічний варіант.

При різних навантаженнях і поверховості будинків використовується фанера різної товщини. Між листами фанери, при монтажі, потрібно залишати деформаційні шви 3-5 мм.

Ориентированно стружечная плита (ОСП або OSB) завдяки орієнтованим волокна деревини, цей екологічно чистий матеріал, має кращу вологостійкість з усіх листових матеріалів. Але з-за відсутності в країні виробництва таких плит, їх ціна неадекватно висока, це найдорожчий матеріал для обшивки каркасу. Я рекомендував би його використання для дахів, обшівая такими плитами стіни ви просто соріте грошима.

Цементно-стружечная плита (ЦСП) найдеревше листовий матеріал. З-за крихкості не дуже зручний у роботі але при цьому більш ніж у два рази дешевше альтернативи. Крихкість ускладнює монтаж, але трохи не впливає на міцність конструкції.

Обрізна дошка самий економічний матеріал для обшивки. З-за відносно малого розміру номінального елемента такий обшивки, ускладнюється її монтаж, але вартість набагато менше і це при Приватна забудова, як правило, вирішальний фактор.

Деревно-стружечная плита (ДСП) я не рекомендував би даний матеріал до використання в принципі, оскільки сполучна речовина, яка використовується в ньому на фенольні основі (фенол - небезпечне канцерогенну речовина).


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua