Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

4.2 Каркас з наскрізними стійками


Класичний тип каркасу, основи якого були закладені ще у середньовіччі, тепер втратив свою актуальність оскільки характеризується підвищеною витратою матеріалів та великим, у порівнянні з платформні, обсягом робіт. Але й у цього типу є свої прихильники. У деяких штатах Америки розроблені власні методи каркасного будівництва, кожен зі своїми колоритними особливостями, як правило націленими не стільки на технологічне удосконалення конструкції, скільки на створення неповторного зовнішнього вигляду. Коріння таких технологічно гілок, як і деяких європейських метод лежать в наскрізний каркасної технології. Крім того, в деяких випадках зведення таким методом виявляється простіше і економічніше. Наприклад, при будівництві комор з сеновалом на другому поверсі або будинку зі стінами на другому поверсі половинній довжини.

Наскрізні стійки встановлюються на обв'язку, поруч з балками перекриття, з якими скріпляються, або ж, якщо це внутрішня несуча стіна, на опорну стіну. Над рівнем чорного підлоги встановлюються горизонтальні распоркі для кріплення обшивки стіни. Балки другого поверху встановлюються на втопленную в стійки каркаса стіни балку обвязки перетином 19х89 мм і скріплюються зі стійками стіни. Верхня обв'язка робиться з двох дощок, що б надати додаткову міцність і бути більш стійкою до навантажень. Горизонтальні перемички в місцях встановлення вікон і дверей розраховуються у такий спосіб, що і при платформенний технології. Будьте особливо уважним при установці опор для обшивки, яких тут, на відміну від платформного каркасу практично немає. І не забудьте про протипожежних горизонтальних перемичках, які також можна використовувати як основу під кріплення обшивки. Вони повинні бути такою ж ширини, що й стійки, і обов'язково присутній між поверхами.

Зборка та обшивка таких стін проводиться безпосередньо на дію майданчику, так як не габаритні розміри та наявність вузлів з'єднання з перекриттям не дозволяють виробляти їх попередню сборку. Крім того й стійки встановлюються по черзі. Для цього використовуються тимчасові підпірки для окремо стоять стійок, а після установки декількох стійок можна використовувати діагональні зв'язку.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua