Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

4.1 платформенний каркас


Платформенний каркас каркасного будинку В кінці сорокових років двадцятого століття в сфері каркасного будівництва дерев'яних будинків, платформна технологія зведення каркаса будівлі, завдяки можливості складання стін в горизонтальному положенні прямо на перекритті майбутнього поверху, стала дуже популярною і випередила колишню, з наскрізними стійками. Популярністю ця технологія також зобов'язана і можливості збирати готові стінові елементи на заводі, після чого ці елементи доставляються на стройку і встановлюються на місце. Такі готові елементи можуть являти собою вже готові стіни без обробки, включаючи внутрістенние інженерні комунікації (Вент канали, кабель-канали і т. п.)

Отже принцип вже зрозумілий: на зібраному перекритті збивати і встановлюються один за іншим каркаси стін, при цьому на них, ще в горизонтальному положенні, набівается обшивка. Будучи з дощок, фанери, ЦСП або іншого листового матеріалу володіє достатньою жорсткістю, обшивка дозволяє сприймати стіні горизонтальну навантаження. Це виключає необхідність зводити лісу під час обшивки стін. При недостатній жорсткості необхідно розкріпачує стіну діагональних дерев'яними або металевими зв'язками.

При установці стін платформного каркасу, розпорки грають менш значну роль

При установці стін платформного каркасу, розпорки грають менш значну роль. У деяких випадках їх використання не обов'язкове.

Зібраний каркас сены піднімається і встановлюється на місце, кріплення здійснюється через нижню обвязочную дошку до балках перекриття. У вертикальному положенні стіна утримується распоркамі, після перевірки вертикальності стін распоркі прибираються а стіни скріпляються по кутах - поверх верхній обвязки встановлюється ще одна обвязочная дошка, її стики по кутах і над стійками повинні бути в разбежку, в останньому випадку, як мінімум, на відстань між стійками.

В обрамленні дверних прорізів і вікон стійки складаються з двох дощок, причому внутрішні (ближні до проему) дошки корче і утворюють нішу для установки горизонтального зв'язку. По кутах будівлі і в місцях перетину з внутрішніми стінами стійки складаються з трьох брусків, що забезпечує жорсткість скріплення стін і місце для кріплення обшивки.

Внутрішні стіни, якщо вони несуть навантаження від даху або верхнього перекриття, називаються несучими і збираються за тим же принципом, що і зовнішні. Підстава такої стіни, якщо вона встановлена паралельно опорним балках перекриття, повинне знаходиться не далі 50 мм від краю балки; у противному випадку під стіною встановлюються додаткові поперечні зв'язку - дошка товщиною 38 мм, через кожні 300 мм. Таким же чином зміцнюється стелю над несучою стіною. Якщо стіна стоїть без навантаження, так звані перегородки, то вона може бути встановлена в будь-якому місці без додаткових укріплень. Також сойка такої стіни можуть бути повернуті широкої стороною паралельно стіні, для економії простору, але тільки в тому випадку, якщо в стіні немає дверей.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua