Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

3.1 Основа під підлогу


Опорні стовпи, як правило, сталеві конструкції регульовані по висоті і мають на кінцях опорні майданчика (мет. пластини), які повинні бути не уже спираються на них балок. Кріплення з балками здійснюється болтами через пластини. Механізм регулювання висоти дозволяє підлаштовувати колони при деформації та просідання фундаменту, що робить їх використання дуже зручним.

Основа під підлогу

Колони також можуть бути з звичайною або клеєної деревини, в такому випадку вони повинні бути оброблені антисептиком під тиском, і мати переріз не менше 140х140мм, при цьому не бути не вже балки спирається на неї. З головними балками вони кріпляться на цвяхи, а між фундаментом і такий колоною повинен бути прокладений гідроізоляційний матеріал. Опорні колони розташовуються з кроком 2,4-3 метри, при цьому враховується навантаження та міцність спирається балки.

Варіанти стикування обв'язочних дошок

Варіанти стикування обв'язочних дошок

Опорна стіна збирається за принципом каркасній стіни, при цьому використовуються ті самі методи розрахунку навантаження. При використанні опорної стіни можна обійтися без головної балки. Всі елементи опорної стіни повинні бути просочені антисептиком під тиском. Між опорною стіною і підставою повинна бути прокладена гідроізоляція.

Для фіксації обв'язочной дошки в фундамент, на стадії його заливки, монтуються анкери

Для фіксації обв'язочной дошки в фундамент, на стадії його заливки, монтуються анкери

Обв'язка складається з дощок покладений плашмя на фундаментних стрічку. Якщо підстава не достатньо рівний (перепади більше 5 мм, горбки, впадінкі.) Слід укласти прокладочний матеріал, він повинен бути водонепроникним, або викласти вирівнюючі подушку з розчину. Зовнішній край такої дошки має бути заподліцо із зовнішнім краєм фундаменту. Обв'язка може складатися з двох або однієї дошки у висоту, ближня дошка до фундаменту повинна бути заанкеренна через кожні 2,4 метра, анкерами не менше 12 мм діаметром. Матеріал обвязки також повинен бути оброблений антисептиком під тиском, а між обвязки і фундаментом необхідно прокласти гідроізолірующій шар.

Установка перекриття на обв'язку. Вгорі при платформенному варіанті каркаса, внизу з використанням каркасу з наскрізними стійками.

Установка перекриття на обв'язку. Вгорі при платформенному варіанті каркаса, внизу з використанням каркасу з наскрізними стійками.

Ширину обвязки слід вибирати таким чином щоб довжина опіранія балок перекриття була не менше 89 мм.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua