Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

3.2 Каркас підлоги


Каркас перекриття складається з головних балок на які спираються розподільні (другорядні), які можуть як кріпиться до них з боку так і спиратися зверху; головна балка може бути дерев'яної (цільної, складовою або клеєної), або сталевої (як правило двотаврові перерізу). З торців каркас оперізує кінцеві дошки.

Балки, які обрамляли сходовий проліт, як і балки на які вони спираються, роблять здвоєними Каркас пола

Балки, які обрамляли сходовий проліт, як і балки на які вони спираються, роблять здвоєними

Каркас статі Відстань між балками приймається у відповідності з навантаженнями на перекриття і розмірами балки, між другорядних балок це зазвичай 300, 400, 600 мм в залежності від розмірів обшівного матеріалу. Між балками встановлюються поперечні распоркі - перехресні зв'язку, щоб уникнути їх перекручення. Вони можуть бути металевими або дерев'яними, рекомендую робити їх з тієї ж дошки, що і балку, це заощадить матеріал. Відстань між такими зв'язками не повинна перевищувати 2100 мм, таке ж відстань має бути від опори.

Отвори, такі як для сходів і т. п., оточують здвоєними дошками. При довжині торцевих опорних балок більше 800 мм вони теж збираються з парних дошок. У дуже великих прорізів, якщо довжина опорної балки більше 3200 мм, або довжина бічній балки, на яку спираються опорні, більше 2000 мм; перетин балок розраховується окремо.

Балки перекриття обшивати листовим матеріалом (див. обшивка каркаса), або дошкою.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua