Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

2.1 Платформенний каркас


Найбільш популярний і зручний тип каркасної конструкції. Тут використовується принцип поверховий будівництва. Першим збирається перекриття підлоги до рівня чорнового підлоги, а потім це перекриття використовується як підстава для стін, а також в якості будівельного майданчика, на якій завдяки точної геометрії поверхні зручно проводити складання каркаса стін.

Після складання і установки стін, поверх них встановлюється наступне перекриття, будь то пол наступного поверху або горищному перекриття. При цьому габарити всіх конструкційних елементів виходять досить компактними і їх можна збирати поза будмайданчика, наприклад, на фабриці, і завозити на стройку вже готовими в такому випадку процес складання прискориться в рази, адже такі елементи на даному етапі можуть включати інженерні комунікації.

Багатоповерховий каркасний будинок, зведений за технологією платформного каркасного будівництва

Багатоповерховий каркасний будинок, зведений за технологією платформного каркасного будівництва

Так само в даному типі каркасу є безліч зручних технологічних рішень, приміром нижня і верхня обвязки стін використовуються не тільки для скріплення вертикальних стійок, але й для кріплення обшивки стіни - вам не потрібно встановлення додаткових елементів. Примітно приватному забудовникові, користуючись даної технологією при будівництві свого будинку можна обійтися мінімальною кількістю робочих рук. Я, зокрема, побудував свій перший об'єкт удвох з одним і не відчував, при цьому, нестачу робочої сили. На користь даного типу каркасних конструкцій говорить і те, що нею користуються вже понад півстоліття.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua