Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

2. Види каркасній конструкції


Каркасна технологія будівництва досить широко поширена на території Канади, Японії, США, і північній частині Європи. Наприкінці двадцятого століття ця технологія прийшла і в Росію. Завдяки відточеними десятиліттями конструкційних рішень, будинки побудовані за даною технологією володіють порівняльною дешевизною, довговічністю, технологічністю, екологічністю, і комфортної внутрішньої середовищем. Найбільше поширення ця технологія отримала в будівництві одноквартирних, приватних, будинків висотою до трьох поверхів. Але знаходить своє застосування і в будівництві багато поверхових (чотири, п'ять поверхів), багато квартирних будинків, будівель господарського призначення: комор, сараїв, гаражів.

Двох поверховий будинок, зводиться за каркасною технологією будівництва

Дома каркасній конструкції володіють високою енергоефективністю, яка досягається використанням високоефективних ізоляційних матеріалів і герметичність огороджувальних конструкцій (стіни, підлога, стеля, вікна та двері). У такому будинку, при дотриманні технології, не допускаються безконтрольний рух повітря і проникнення вологи в конструктивні елементи. Останнє також позитивно позначається на довговічності конструкції, не допускаючи гниття її елементів без додаткових хімічних засобів захисту; що в свою чергу позитивно позначається на екологічності. Каркасні стіни при цьому є не дихати. У таких будинках обов'язково наявність вентиляції. Мабуть саме з цієї причини для обігріву таких будівель переважно застосовуються системи повітряного опалення, суміщені з системою механізованої системою вентиляції; але дані системи пов'язані з високою точністю і, відповідно, високою вартістю обладнання, і високою економічністю використання, з іншого боку, завдяки використанню рекупераціонних систем . В прочем використовувати можна і будь-які інші способи обігріву.

Широко поширений приклад застосування наскрізних стійок

У підсумку хочу зауважити: беручи до уваги екологічність будівництва з даної технології в цілому, звертайте увагу, при виборі будівельних матеріалів, на їх екологічну безпеку, це не принесе вам особливих турбот, але забезпечить комфортне і здорове проживання в екологічно чистому житло.

Далі ми розглянемо різні типи каркасних конструкцій. Крім двох основних, відомо кілька типів, які я б скоріше відніс до підвиду; конструктивно вони не сильно відрізняються від основних. Їх відмінності закладені в візуальному виконанні деяких вузлів і елементів конструкції. Як правило такі зміни пов'язані з місцевими звичаями і естетичними вподобаннями. У зв'язку з незначними відмінностями ці типи поки не будуть описані в нашому проекті, але в майбутньому ми обіцяємо розповісти і про них.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua