Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

8.2 Рами та полотна зовнішніх дверей


Рами зовнішніх дверей виготовляють з більш довговічної деревини твердих порід або з хвойних порід, обліцованние металом.

Дверний поріг міцно спирається на каркас перекриття, а рама двері прибити цвяхами до стійок в прорізі каркасу. Зовнішні двері утеплять по периметру, для протівовзломной захисту дверна рама додатково скріплюється на рівні безпосередньо вище і нижче замку.

Вхідні двері - перший елемент інтер'єру на який впаде погляд гостя

Вхідні двері - перший елемент інтер'єру на який впаде погляд гостя. Натуральні матеріали, при виробництві дверей - поза конкуренцією.

Зовнішні дверні полотна зазвичай бувають каркасних або панельними. Каркасні полотна виготовляються з дерев'яних плит по легкому каркасу і заповнювача. Панельні дверні полотна складаються з вертикальних і горизонтальних елементів, простір між якими заповнюється панелями з тонкого матеріалу. Випускаються варіанти дверних полотен зі скляними панелями, металеві або оздоблені деревом.

Для виходу на веранду або в сад іноді встановлюються розсувні двері з повним або частковим засклінням з подвійного зміцнена, загартованого або армованого скла.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua