Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

8.1 Віконні рами і переплет


Вікно - важливий елемент оформлення фасаду, що забезпечує освітлення та вентиляцію будинку. Віконні рами та переплет виконуються з дерева, металу, пластмаси та в комбінації з різних матеріалів.

Приділіть виду вікна не меншу увагу, це так само впливає на ваш душевний добробут

Приділіть виду вікна не меншу увагу, це так само впливає на ваш душевний добробут.

Вікна сконструйовані так, щоб на них не накопичувались дощова вода і сніг, щоб легко можна було поміняти пошкоджене скло. Стандартами закладені вимоги до інфільтрації повітря, водонепроникності і вітрових опору.

Площа скління повинна бути дорівнює приблизно 10 відсотків площі підлоги. У спальнях це співвідношення може бути зменшена до 5 відсотків. Однак кожна спальня повинна мати хоча б одне вікно, і воно повинно відкриватися зсередини і мати розмір, достатній для використання його в якості запасного виходу. У кухнях, ванних кімнатах та підвалах вікна не потрібні, якщо там є електричне освітлення та вентиляція. Для зменшення втрати тепла слід уникати занадто великих площ заскління.

Приділіть місцем розташування вікна особливу увагу, це на пряму вплине на ваш душевний добробут

Приділіть місцем розташування вікна особливу увагу, це на пряму вплине на ваш душевний добробут.

Високоефективні теплоізольовані склопакети нового типу можуть значно скоротити витрати на опалення. Вони забезпечують кращу теплоізоляцію і менше схильні до проблем конденсації вологи.

При установці, по периметру блоку вікна повинен бути забезпечений ідеальний повітряний бар'єр. В місцях контакту віконного палітурки з рамою часто застосовуються додаткові ущільнення. Більшість виробників постачають повністю обладнані віконні блоки з підігнаних і засклених палітурки, ущільнення, збалансованими і встановленими скобяными виробами. Блоки можуть додатково комплектуватися сітками та ставни.

Для можливих поправок під час встановлення проріз для вікна в стіні, зазвичай робиться трохи більше, ніж віконний блок. При установці застосовуються клини і прокладки, а після остаточного вирівнювання віконний блок прибивали цвяхами до карнизу будинку. Залишилися зазори заповнюються утеплювачем.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua