Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

5.1 Cкатні дахи


Даний тип дахів має ряд технічних переваг: менша сніговий навантаження, більш швидкий стік води, що запобігає гниття і руйнування конструкції. Дахи з ухилом більше 1/6, в порівнянні з плоскими, крім своїх технічних переваг мають ще один плюс. Простір під такою дахом можна упорядкувати і перетворити в повноцінне комфортабельне житло. Це можна зробити під час основного будівництва, а можна зайнятися цим по мірі можливості або необхідності. У такому випадку важливо передбачити деякі технічні моменти, як наприклад горищному перекриття достатньої міцності.

У стиках даху гідроізоляція повинна бути посилена

У стиках даху гідроізоляція повинна бути посилена

Скатні даху поділяються на односкатние, двускатние, найпростіші, і многоскатние. Прикладом багато скатним даху може послужити вальмовая, чотирьох скатних, дах. У каркасі вальмовой даху додається кілька елементів - це центральні вальмовие крокви, що спираються на торець конькових дошки і опускаються на середину протилежної стіни (або краю чердачного перекриття), і кутові спадний з кута, утвореного крайнім звичайним стропілом і центральним стропілом вальми, на протилежний кут суміжних стін. Розрахунок вальмових дахів одна з найбільш складних завдань у каркасному будівництві, тому їй ми відведено окремий розділ.

У скатні даху можна вмонтувати вікна. Краще підбирати розмір вікон відповідний відстані між стропіламі, що б не робити додаткової роботи, це також заощадить матеріал.

При обшивці крокв, звичайно піддони з обшівним матеріалом піднімаються на підготовлені, на стропілах, поміст. Зверніть увагу, що б ці помост були встановлені як можна ближче до зовнішньої стіни, у місця опіранія крокв, для зниження навантаження і щоб уникнути нещасних випадків обвалення НЕ завершеною покрівлі. В якості настилу на скатних дахах можна використовувати дошку.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua