Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

Полезнее знать несколько мудрых правил, которые всегда могли бы служить тебе, чем выучиться многим вещам, для тебя бесполезным. Сенека Младший

8. Елементи зовнішнього оздоблення


Зовнішньому оздобленню варто приділити не менше уваги, саме вона в першу чергу впливає на враження друзів і сусідів

Зовнішньому оздобленню варто приділити не менше уваги, саме вона в першу чергу впливає на враження друзів і сусідів.

До елементів зовнішнього оздоблення відносять вікна, двері, фронтону, карниз та інші деталі. Деякі деталі, такі як жалюзі або засувки, звичайно заводської зборки, решту нарізати і встановлюються відразу на місці. Елементи виготовляються з погодоустойчівих, добре обробляється і добре фарбує матеріалів.

Кріпильні деталі, цвяхи або шурупи мають антикорозійними якостями. Зазвичай вони трохи утапліваются, а отвір грунтується і покривається замазки, що попереджає поява плям іржі.

Карниз - Місце примикання стіни до даху називають карнизом, він охороняє бічну стіну. Подкарнізний стеля звичайно закривається забарвленими металевими панелями, вініловим плитами або фанерою. Карниз може мати як вузьке, так і широкий винос з горизонтальним або кутовим карнизних стелею. Карниз торцевої стіни продовжує ухил карниза поздовжньої стіни або виконується в горизонтальному варіанті.

Отвори вікон і дверей ізолюються по периметру гідроізоляційних матеріалів, шириною 300 мм від проема, з обгортання всередину. Всі можливі пролом у захисті зовнішнього оздоблення, також додатково гідроізоліруются під обробкою на 300 мм від. До таких "вузьких місць" відносяться карнизи, кути стін, вводи висновки інженерних комунікацій, отвори вікон і дверей.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Все про тканевые ролеты читать на stolbik.ua.

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua