Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

8. Елементи зовнішнього оздоблення


Зовнішньому оздобленню варто приділити не менше уваги, саме вона в першу чергу впливає на враження друзів і сусідів

Зовнішньому оздобленню варто приділити не менше уваги, саме вона в першу чергу впливає на враження друзів і сусідів.

До елементів зовнішнього оздоблення відносять вікна, двері, фронтону, карниз та інші деталі. Деякі деталі, такі як жалюзі або засувки, звичайно заводської зборки, решту нарізати і встановлюються відразу на місці. Елементи виготовляються з погодоустойчівих, добре обробляється і добре фарбує матеріалів.

Кріпильні деталі, цвяхи або шурупи мають антикорозійними якостями. Зазвичай вони трохи утапліваются, а отвір грунтується і покривається замазки, що попереджає поява плям іржі.

Карниз - Місце примикання стіни до даху називають карнизом, він охороняє бічну стіну. Подкарнізний стеля звичайно закривається забарвленими металевими панелями, вініловим плитами або фанерою. Карниз може мати як вузьке, так і широкий винос з горизонтальним або кутовим карнизних стелею. Карниз торцевої стіни продовжує ухил карниза поздовжньої стіни або виконується в горизонтальному варіанті.

Отвори вікон і дверей ізолюються по периметру гідроізоляційних матеріалів, шириною 300 мм від проема, з обгортання всередину. Всі можливі пролом у захисті зовнішнього оздоблення, також додатково гідроізоліруются під обробкою на 300 мм від. До таких "вузьких місць" відносяться карнизи, кути стін, вводи висновки інженерних комунікацій, отвори вікон і дверей.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua