Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.4.2 Способи оздоблення деревом каркасного будинку


Стелі, обшивка деревом

Стелі, обшивка деревом

В обшивці стель можна користуватися усіма, названими вище, обшівочнимі дошками. Застосування шпунтованних дошок кілька спрощує монтажні роботи.

Обшивка плитами

Обшивка плитами

В обшивці будівельними плитами широко поширене вертикальне напрямок установки плит. Цей спосіб є значно дешевше (у випадку традиційної висоти приміщення) як за обсягом, так і по витраті матеріалу, ніж горизонтальна обшивка.

Обшивка деревом вологих приміщень

Обшивка деревом вологих приміщень

Деревом можна обшивала (із деякими винятками і обмеженнями) також вологі приміщення житлового будинку. Для цього можна використовувати дошки, призначені для обшивки приміщень, деревно-волокнисті плити, вологостійкий деревно-стружечные плити і навіть фанеру.

Вертикальная обшивка стін

Вертикальна обшивка стін

Для виконання вертикальної обшивки поверхонь приміщень можна користуватися всіма традиційними обшівочнимі дошками. З їх числа можна назвати бісерную шпунтованную дошку.

Горизонтальна обшивка

Горизонтальна обшивка стін

Всі традиційні дошки, призначені для обшивки приміщень, підходять також для виконання горизонтальної обшивки. Обшівочная дошка STS з прямими кутами краще підходить для вертикального обшивки.

З'єднання та підгонка дерев'яної обшивки

З'єднання і підгонка дерев'яної обшивки

Питання про встановлення плінтусів вирішується в кожному випадку окремо, рішення залежить від матеріалу стінової обшивки і покриття підлоги. З'єднання стіновий і стельової обшівок можуть бути виконані відкритими швами, встик або за допомогою різних планок.

Дощатий пол каркасного будинку

Дощатий пол каркасного будинку

В правилах протипожежної безпеки до поверхневих шарах підлоги житлових будинків вимог категорії не встановлюється. Деревиною можна користуватися також в приміщеннях, в яких до поверхневих шарах підлоги встановлюється вимога класу L.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua