Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

4. Каркас стін


Каркас стін каркасного будинку Каркасна стіна складається з вертикальних стійок спираються на нижню обв'язку і, скріплених зверху, верхній обвязки. Товщина стійки не менше 38 мм. Товщина обвязки 38 мм. Обвязки і стійки однакової ширини. Крім того між стійками можуть бути горизонтальні зв'язки, як для передачі вертикального навантаження на бічні стійки, так і для забезпечення місця кріплення обшивки.

При зведенні каркаса стін потрібно мати на увазі, що перетин стійок має не тільки відповідати розрахункової навантаження, але й бути достатнім, що б в, утвореної стійками, стінової ніші вміститься ізолюючих матеріал достатньої товщини, а також щоб це відстань відповідало обшівному матеріалу, встановлює, в последствии на ці стійки. Це, як правило, 300, 400 або 600 мм. Відстань між стійками повинно відповідати розмірам ізолюючого матеріалу, якщо останній має жорсткі габарити - це заощадить час і матеріал. Горизонтальні зв'язки між стійками, що встановлюються над віконними або дверними прорізами, як правило складаються з двох дошок і жорсткого утеплювача між ними. Їх висота залежить від довжини і навантаження на неї.

При плануванні стін потрібно бути дуже уважним до дрібниць, передбачати місця для кріплення обшивки. Для кріплення обшивки стельової у місцях, де стельові балки паралельні стіні, необхідно встановити додаткові опорні дошки.

Обробки антисептичними розчинами, конструктивні елементи дерев'яного каркасу стіни не потребують, більше того використання антисептиків не бажано, так як це несе додаткове навантаження на екологічність будови. Хоча технологія передбачає ретельну герметизації внутрішнього простору, при мореніі елементів каркасу краще використовувати засоби дозволені до застосування в приміщенні, це убезпечить мешканців майбутнього будинку від шкідливого впливу хімічних елементів, які можуть проникнути в будинок через вентиляцію.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua