Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

5.4.2.1 Крокви


Шаблон кутової крокви

Отже, нам потрібні чотири кутових крокви (по два з кожного боку даху). Щоб полегшити роботу, зробимо для них шаблон. Він аналогічний шаблону для звичайних крокв, тільки ухил тут буде складати 8:16,97. Як і у випадку розмітки звичайних крокв, ми збільшимо розміри катетів шаблону в 1,5 раза для того, щоб він відповідав перетинах матеріалів. У цьому випадку шаблон буде мати катетів розмірами 200 мм і 424 мм.

Розмітка положення кутового крокви на Коньковим брусі і обвязки стіни.

Кутові крокви встановлюють між вузлом з'єднання звичайних крокв з Коньковим брус і перетином обвязок бічній і торцевої стін. Однак нам треба визначити, де верхнє ребро кутового крокви буде стосуватися верхніх ребер звичайних крокв, оскільки ця точка буде верхній точкою лінії вимірювання. А якщо дивитися зверху, потрібно точно знати, наскільки далеко искомая точка отстоит від конькових бруса. Роблять це за допомогою обрізка дошки. На ньому викреслюють під потрібним кутом фаски і вимірюють її довжину.

На верхній обвязки стін розмітка розташування кутових крокв проста. Від вершини внутрішнього кута обвязки до вершини зовнішнього кута проводять лінію, а потім по обидва боки від неї - ще два, що відповідають товщині крокви. Після цього зовнішній кут стіни підрізають. За рахунок цього "врубку клином" (посадковий запив) на стропіле можна зробити невеликий.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua