Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7. Обшивка каркасу


Обшивка використовується для зв'язку стійок і надання будовою геометричній стійкості. Обшивка, так само, служить основою для оздоблювального покриття.

Незважаючи на різноманітність ізоляційних і обшивочних матеріалів, схема пристрою каркасної стіни єдина (за рідкісним винятком)

Незважаючи на різноманітність ізоляційних і обшивочних матеріалів, схема пристрою каркасної стіни єдина (за рідкісним винятком)

Для обшивки стін використовуються матеріали достатньої жорсткості, які можуть нести навантаження та утримувати геометрію стіни. Обшивку прибивали безпосередньо до стійок і торцях перекриттів. Якщо обшівной матеріал не відповідає нормам жорсткості, в стійки каркаса вбудовується діагональна решетування, з якої, вже, влаштовується обшивка. Обшивку прибивали безпосередньо до стійок і торцях перекриттів. Для кожного типу обшивки існує технологія монтажу. Намагайтеся монтувати обшивку так, що б один нераз'емний елемент перевершував стики стін з перекриттями. Всі стики елементів обшивки повинні розташовуватися над каркасній основою. Відстань між стійками необхідно розрахувати заздалегідь, що б уникнути зайвого розкрою обшівочного матеріалу, крім марно праці і додаткового витрати матеріалу це нічого не принесе. Якщо недостатньо горизонтальних опор їх можна додати, але в будь-якому випадку попередній точний розрахунок заощадить ваш час і гроші. Кріплення обшивки до каркасу здійснюється за допомогою цвяхів вбиває по краях і по середині з певним кроком, якого рекомендую суворо дотримуватися, від цього прямо залежить міцність конструкції.

Обшитий каркас не слід залишати без зовнішнього покриття на тривалий період, так як обшивка не забезпечує необхідного захисту каркаса від впливу навколишнього середовища.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua