Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

6. Покрівельне покриття


У цьому розділі ми не будемо розбиратися в тонкощах технологій та переваги чи недоліки різних покрівельних покриттів. Розглянемо питання в загальному.

Після установки крокв або ферм і підготовки підстави - настилу, належить укладання покрівельного покриття. Але перед цим поверхню даху потрібно підготувати: гідроізоліровать місця концентрації вологи, такі як ендова (внутрішні кути дахів), торці і карнизи даху. Надійніше за все це робити спеціальними бітумними килимами. Особливу увагу при укладанні покрівельного покриття зверніть на виходи труб і межі зі слуховими вікнами, тут, при не сумлінної ізоляції, може не тільки промокнути ізоляція або деревина, що само собою не прийнятно, але й постраждати дороге обладнання і саме покрівельне покриття.

Кедровий Гонт

Кедровий гонт.

Не вдаючись в подробиці відмічу що дешевше покрівельного покриття, ніж шифер нічого й близько немає, але рекомендую використовувати в якості покрівельного покриття гнучку черепицю, у якій співвідношення ціна-якість + зовнішній вигляд саме привабливе. У кожного покрівельного покриття є свої фасонні елементи: ковзани, торці, карнизи, продухі і т. п.; при розрахунку вартості покрівлі приймайте їх до уваги, оскільки їх вартість, як правило, складає майже половину від загальної суми витраченою на покрівельне покриття.

Черепиця набуває сучасні властивості та форми

Черепиця набуває сучасні властивості та форми.

Покрівельне покриття також розрізняється по производимой навантаження, що також впливає на вартість конструкції, бо при використанні важких покрівель стропильная система також повинна бути посилена.

Ось список найбільш поширених покрівельних покриттів:

  • Дерев'яні покрівельні покриття - Гонта, виготовлений з стійких до гниття порід деревини (кедр, модрина, сосна).
  • Бітумні покрівельні покриття - так звана гнучка черепиця, асфальтові плитки.
  • Металеві покрівельні покриття - метало-черепиця, покрівельне залізо (оцинкований, забарвлене, мідь, титан).
  • Гліняно-бетонні покрівельні покриття - класична черепиця, вимагає додаткового посилення каркасу даху та професійного інженерного розрахунку.
  • Полімерно-піщані та інші композитні покрівельні покриття - нові розробки засновані на застосуванні сучасних матеріалів, змішуванні різних компонентів для досягнення оптимального співвідношення ціни та якості.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua