Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.4.1 Матеріали для оздоблення приміщень будинку деревом


Дошки для обшивки приміщень та варіанти кріплень Дошки для обшивки приміщень та варіанти кріплень

Тут представлені найбільш поширені профілі дошок для обшивки приміщень. Обшівочная STP-дошка з округленням кутами здійснюється також з одним або двома псевдо шпунтових борознами.

Деревно-волокнисті плити (ДВП) Деревно-волокнисті плити (ДВП)

Основною сировиною для виробництва деревно-волокнистих плит служить деревина (обсяг клею і інших можливих добавок складає менше 1%). Плити бувають товщиною від 2 до 25 міліметрів, і традиційні розміри плит - 1200 мм х 2500 ... 3000 мм.

Деревно-стружечні плити (ДСП) Деревно-стружечные плити (ДСП)

Стружечные плити виготовляються з деревної стружки із застосуванням клею (обсяг клею складає трохи менше 10%). З стружечных плит класу Е 1 з низьким вмістом формальдегіду у навколишнє середовище не виділяється шкідливих сполук.

Фанера Фанера

У приміщеннях бажано користуватися Березова фанера, категорія якості якої становить не менше I (B) (лаковані поверхні) або II (S) (фарбування поверхні), і хвойної фанерою категорії якості I (лаковані поверхні, тільки з покриттям соснового шпону) або II ( фарбування поверхні, якість обробки - цільна поверхня).

Деревні породи для внутрішньої обробки каркасного будинку Деревні породи для внутрішньої обробки каркасного будинку

З вітчизняних деревних порід для обшивки приміщень використовуються в основному сосна і ялина, у невеликих кількостях також береза. Ялина застосовується для обшивки стін і стель, сосна ж використовується для обшивки будь-яких поверхонь приміщень.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua