Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

7.4 Оздоблення приміщень деревом


При оздоблення каркасних будинків, як і будь-яких інших, перевага віддається натуральним матеріалами - дерево, камінь, З використанням цих матеріалів ви не тільки зберігаєте екологічну чистоту каркасного будинку, але й надає йому дух первозданності і єднання з природою.

У цьому розділі йтиметься про методи обробки найпопулярнішим матеріалом. Цей статус він отримав завдяки своїй доступності, екологічної безпеки і прекрасним декоративним властивостям. Це той же універсальний матеріал з якого зводять каркасні будинки. Це дерево. Універсальність його полягає ще й у тому, що оздоблення деревом ви можете замовити "під ключ" з готових, строганних фасонних елементів, а можете власноруч виготовити в умовах звичайної будівництва, з обрізної (а, особливо завзяті, і з не обрізної) дошки.

Маючи электрорубанок, фрезери і маятникове пилу можна в короткий термін виготовити необхідні елементи внутрішньої обробки каркасного будинку. Саме з-за універсальності і простоті обробки я почав опис внутрішньої обробки з дерев'яною.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua